Ana Sayfa > > > > > Linguatime Malta Konaklama

Linguatime Malta Dil Okulu Konaklama

Linguatime Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

Malta Dil Okulları,Linguatime Malta Dil Okulu öğrencileri İngilizce pratik yapmak ve Malta kültürünü tanımak isterse Aile Yanı Konaklamayı tercih ederler.

Malta Dil Okulları, Linguatime Malta Dil Okulu, Aile Yanı konaklama da tek oda ve paylaşımlı oda konaklaması seçenekleri vardır. Linguatime Malta Dil Okulu, Aile Yanı konaklama Paylaşımlı odada max 4 kişi kalabilir.

Linguatime Malta Dil Okulu, Aile Yanı konaklama Tam Pansiyondur. Sabah kahvaltı + Paketlenmiş Öğle Yemeği+Akşam Yemeği' dir.

Kahvaltı; kahve / çay, sütlü kahvaltılık gevrek veya tereyağlı ya da reçelli kızarmış ekmekten oluşur. Paketlenmiş öğle yemeği isteğe bağlı olarak alınabilir ve iki sandviç, su ve meyvadan oluşur.

Akşam yemeği ise tatlı ve su içeren üç çeşit yemekten oluşur. Akşam yemeği 18:00-20:00 arasında servis edilir. Böylece öğrenciler akşamları yalnız veya okul tarafından organize edilmiş bir aktivite için rahatça dışarı çıkabilirler

Malta Dil Okulları, Linguatime Malta Dil Okulu yöneticileri ev sahibi aileleri seçerken ailelerin iyi derecede İngilizce konuşmaları, odaların elverişli olması, sıcak aylar için bir vantilatör, soğuk aylar için de bir ısıtıcının bulundurulması gibi şartlar aranmaktadır. Ev sahibi ailelerin Linguatime Malta Dil Okuluna kolay erişebilir olması da çok önemlidir.

Linguatime Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler Konaklama

paylaşımlı daireler

Paylaşımlı dairelerde yaşamak, öğrencilere diğer Linguatime Malta Dil Okulu öğrencileriyle arkadaşlık etme fırsatı verir. Linguatime Malta Dil Okulu tüm paylaşımlı daireler okula yürüme mesafesindedir. (5 - 15 dak.)

Linguatime Malta Dil Okulu, Paylaşımlı Dairelerde tüm yemek pişirme ekipmalarının, çatal–bıçak takımlarının ve tabakların bulunduğu iyi korunmuş bir mutfakla tamamıyla donatılmıştır.

Yatak çarşafları okul tarafından sağlanmakta ve haftada bir yine Linguatime Malta Dil Okulu çalışanlartarafından temizlenmektedir.

Linguatime Malta Dil Okulu, Paylaşımlı Daireler, ortak alanda kullanılmak üzere bir TV, DVD oynatıcısı ve kablosuz internet bağlantısı içermektedir.

Self servis bir çamaşırhaneden öğrenciler ekstra bir ücret karşılığı faydalanabilmektedir.

Linguatime Malta Dil Okulu öğrencilerinden 100 Euro olası herhangi bir zarar için depozito talep edilir.

Linguatime Malta Dil Okulu Oteller Konaklama

oteller

Malta Dil Okulları, Linguatime Malta Dil Okulu çevresinde 5* otel, 4* otel, 3* otel çok sayıda otel vardır.Otellerin çoğunda yüzme havuzu, odalarda TV ve klima bulunmaktadır.

Le Meridien 5* Otel

Le Meridien 5* OtelLinguatime Malta Dil Okuluna 10 dak yürüyüş mesafesinde ve denize sıfırdır. 276 konforlu konuk odasına sahiptir. www.lemeridien.com

Preluna 4* Otel

Preluna, Linguatime Malta Dil Okuluna 20 dak yürüyüş mesafesinde, deniz kenarında ve alış veriş merkezine sadece 180 metre uzaklıkta, mükemmel bir yerde Sliema' nın kalbinde yer almaktadır. http://www.preluna-hotel.com

Howard Johnson Diplomat 4* Otel

Howard Johnson DiplomatLinguatime Malta Dil Okuluna 15 dak yürüyüş mesafesi uzaklığındadır. Howard Johnson Diplomat Oteli prestijli Sliema kordonunda muhteşem bir yerdedir. http://www.diplomat.com.mt

Plaza 3* Hotel

Plaza Oteli,Linguatime Malta Dil Okuluna 2 dak dan daha kısa yürüyüş mesafesindedir.

http://www.plazahotelsmalta.com

Metropole 3* Hotel

Metropole 3* Hotel Linguatime Malta Dil Okuluna 5 dak yürüme mesafesi uzaklıktadır. Şehir merkezinden ve tüm gezilebilecek yerlerden sadece bir kaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Sliema kordonu hemen otelin aşağısındadır.

http://www.metropolemalta.com

New Tower Palace 3* Hotel

New Tower Palace 3* Hotel , Linguatime Malta Dil Okuluna sadece 15 dak yürüme mesafesi uzaklığındadır.

http://www.newtowerpalacehotel.com

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu