Ana Sayfa > > > > > Clubclass Malta Konaklama

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama

Clubclass Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Apartman Daireleri Konaklama

tekyatakodalı

Tek yatak odalı apartman daireleri Clubclass Malta Dil Okulu ile aynı yerde bulunmaktadırlar. Tek yatak odalı apartman daireleri, dairelerini ikiden fazla kişi ile paylaşmak istemeyen Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri için idealdirler. Tek yatak odalı daireler tek, çift veya maksimum 3 kişilik kullanım için uygundur.

Clubclass Malta Dil Okulu Paylaşımlı Apartman Daireleri Konaklama

Malta Dil Okulları, Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri Paylaşımlı Apartman Dairelerini seçebilirler. Bu konaklama türü de Clubclass Malta Dil Okulu ile aynı binada bulunmaktadır ve diğer öğrencilerle dairelerini paylaşmak isteyenler için idealdir. Paylaşımlı daireler tek, çift veya maksimum 3 kişilik kullanım için tutulabilir.

Clubclass Malta Dil Okulu Hostel Konaklama

Malta Dil Okulları, Clubclass Malta Dil Okulunun hemen karşısında kurulmuş olan Hostel, modern yatak odaları, özel tuvaletler ve ortak kullanılan bir mutfaktan oluşmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Hostelleri tek, çift veya maksimum 3 kişilik kullanım için tutulabilir.

Clubclass Malta Dil Okulu Öğrenci Evleri Konaklama

Malta Dil Okulları, Clubclass Malta Dil Okulunun hemen karşısında kurulmuş olan Öğrenci evleri, modern yatak odaları, paylaşımlı tuvaletler ve ortak kullanılan bir mutfaktan oluşmaktadır. Bu konaklama şekli küçük bir bütçesi olan ve öğrenci hayatını tümüyle yaşamak isteyen kişiler için idealdir.

Clubclass Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

aile yanı konaklama clubclass

Malta' da İngilizce konuşan ev sahibi aileleri Clubclass Malta Dil Okulundan sadece yürüme mesafesi kadar uzaklıktadır. Özenle seçilmiş bu aileler aile ortamında yaşamak isteyen Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri için idealdir.

Clubclass Malta Dil Okulu Otel Konaklama

oteller clubclass

Clubclass Malta Dil Okulu öğrencileri dört yıldızlı veya beş yıldızlı otellerin konforunu tercih edebilirler.

Oteller Clubclass Malta Dil Okuluna yürüyüş mesafesi kadar uzaklıktadır.

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu