Ana Sayfa > > > > > Chamber Malta Konaklama

Chamber College Malta Dil Okulu Konaklama

Chamber College Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

aileyanıkonaklama

Malta Dil Okulları, Chamber College , Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri Malta' da Aile Yanı konaklamayı seçebilirler. Samimi ve rahat bir aile ortamında Chamber Malta Dil Okulu öğrencileri İngilizce pratik yapabilirler.

Ev sahibi aileler Chamber College ,Chamber College Malta Dil Okulu yöneticileri tarafından özenle seçilirler. Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri tek kişilik oda veya paylaşımlı oda konaklamayı seçebilirler. Paylaşımlı odada 2-3 öğrenci kalabilir.

Malta Dil Okulları, Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri ev sahibi aile ile kahvaltı ve akşam yemeği esnasında İngilizce pratik yapabilirler ve Malta' nın tipik yemekleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Chamber College Malta Dil Okulu Residence Konaklama

residancekonaklama

Malta Dil Okulları, Chamber College ,Chamber College Malta Dil Okulu Residence Konaklama 18 yaş + genç yetişkinler için popüler bir konaklama seçeneğidir. Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri çok kültürlü bir ortamda konaklama isterlerse Residence Konaklama en uygun seçenektir.

Malta Dil Okulları, Chamber College ,Chamber College Malta Dil Okulu Residence konaklamada öğrenciler 2-4 kişilik odalarda konaklayabilirler. Chamber College Malta Dil Okulu öğrencilerinin kahvaltı , yarım pansiyon veya tam pansiyon seçenekleri vardır.

Residence Chamber College Malta Dil Okuluna 25 dakika (15 dakika otobüs yolculuğu + 10 dakikalık yürüyüş) mesafesindedir.

Chamber College Residence alışveriş bölgesine, barlar, restoranlar sahil yanındadır.

Chamber College Malta Dil Okulu Self-Catering Apartman Konaklama

dairedekonaklama

Malta Dil Okulları, Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri diğer milletlerden Malta' ya gelen öğrencilerle samimi bir ortam içinde konaklayabilirler. Self-Catering Apartman konaklama Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri için ekonomik bir seçenektir.

Self Catering daireler Chamber College Malta Dil Okuluna 5 - 10 dakika okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Self Catering daireler Malta' da uzun süre İngilizce dil eğitimi almak isteyen Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri için uygundur.

Chamber College Malta Dil Okulu Otel Konaklama

otelkonaklama

Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri 5 * , 4 * ve 3 * Otelleri tercih edebilirler.

Oteller Chamber College Malta Dil Okuluna 15 dakika yürüme mesafesindedir.

Otellerde yüzme havuzu, spor salonu, restoranlar ve barlar vardır. Oda & kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon seçenekleri vardır.

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu