Ana Sayfa > > > > > Malta Sınav Hazırlık Kursları

MALTA SINAV HAZIRLIK İNGİLİZECE KURSLARI

Cambridge 30 Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Malta Dil Okulları, Standart Genel İngilizce Kursları, İngilizce okuma, yazma, konuşma, dinleme, dil bilgisi ve sözcük bilgisi gibi tüm konularda, eğitime katılan öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini geliştirmelerine imkân verir.
Malta Dil Okulları, Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 10 dersi, öğrencilerin sınavı geçmeleri için gereken bilgiler üzerine kurulmuştur. Ayrıca düzenli yapılan testler ile kaydedilen ilerleme ve yetersiz olunan konular gözlemlenir.

sınav hazıelık kursları
TOEFL 30 Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Malta Dil Okulları, TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları, öğrencinin sınavı geçmesi için gereken dil becerilerini geliştirmesinin yanı sıra öğrencinin genel İngilizce dil becerilerini iyileştirmek üzerine geliştirilmiştir. Malta dil okulları deneyimli öğretmenler TOEFL sınavının soru tarzına göre deneme sınavları, pratik yapma ve konu anlatımlarından oluşan özel bir program sunarlar.

toefl sınav hazırlık
IELTS 30 Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Malta Dil Okulları, IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kurslarına katılan öğrenciler haftada 30 ders alırlar. Bunun, haftada 20 dersi genel İngilizce, 10 dersi IELTS sınavında sorulan soru ve konulardan oluşur. Öğrenciler kurs bitiminde isteğe bağlı olarak IELTS sınavına Malta' daki bir merkezde ya da kendi ülkelerinde girebilirler.

ielts
Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu