Ana Sayfa > > > > > Malta İş İngilizcesi Kursları

MALTA İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

İş İngilizcesi Kursları

Malta Dil Okulları, Malta İş İngilizcesi Kursları İngilizce iletişim kurmak zorunda olan deneyimli iş adamları ve iş kadınlarına yöneliktir. Malta İş İngilizcesi Kursları ekonomi ve finanstan satış ve pazarlamaya kadar değişik bir yelpazeyi kapsayan İş İngilizcesi konularından oluşur. Öğrenciler tartışma yöntemleri, sunum hazırlama, iş yazışması ve iş planlarının hazırlanması gibi konularda uygulamalı öğrenim görürler.

iş inglizcesi kursları
Yoğun İş İngilizcesi Kursları


Malta Dil Okulları, Malta Yoğun İş İngilizcesi Kursları İş İngilizcesi becerilerini geliştirme ihtiyacını duyan bireylere yöneliktir. Konular, İş İngilizcesi terimlerini içerir ve katılımcılar sunum yapma, iş yazışmalarını yürütme, telefonda konuşma ve iş planlarının hazırlanması gibi konularda uygulamalı öğrenim görürler. Genel akıcı İngilizce konuşma dersleri katılımcıların pratik iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

yogun iş ingilizcesi
Kombine İş İngilizcesi Kursları


Malta Dil Okulları, Malta Kombine İş İngilizcesi Kursları grup içinde İş İngilizcesi derslerini bire bir İngilizce dersleriyle birleştirir.

Katılımcılar, grup derslerinde İş İngilizcesi konusunda genel bilgilerini geliştirirlerken, bire bir derslerde bireysel dil ihtiyaçlarına göre eğitim alırlar.

kombine iş ingilizcesi kursları

Bire bir İş İngilizcesi / Profesyonel İngilizce Kursları


Malta Dil Okulları, Yoğun İş İngilizcesi Kursları, katılımcıların doğrudan öğrenci öğretmen ilişkisiyle iş hayatlarında ihtiyaç duydukları İş İngilizcesini en etkin şekilde öğrenmeleri üzerine geliştirilmiştir. Malta dil okulları, İş İngilizcesi üzerine uzmanlaşmış öğretmenler dersleri katılımcıların özel profesyonel dil ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenleyebilirler.

clubclasmalta
Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu