Ana Sayfa > > > > > Malta Genel İngilizce Kursları

MALTA GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Genel İngilizce Kursları

Malta dil okulları, Genel İngilizce Kursların, amacı; öğrencilerin iletişim kurmalarına yardımcı olmak ve İngilizce kullanımlarında akıcılık ve özgüven oluşturmaktır. Malta dil okulları, Genel İngilizce Kursları, öğrencilerin iş, eğitim veya seyahat için ihtiyaç duyacakları etkin İngilizce eğitimi sağlar. Malta dil okulları deneyimli öğretmenleri, öğrencilerin bu dört lisan İngilizce becerisini (konuşma, dinleme, okuma ve yazma) üretmelerine ve pratik yapmalarına yardımcı olmak için İngilizce kurs kitabı ve destekleyici İngilizce ders materyalleri kullanırlar.

genel ingilizce
Mini Grup Genel İngilizce Kursları

Malta dil okulları, Mini Grup Genel İngilizce Kursları küçük sınıflarda, öğrenci-öğretmen etkileşimini sağlarken, İngilizce öğrenme sürecini de hızlandıracaktır. Malta dil okulları deneyimli öğretmenleri, İngilizce konuşma, okuma, yazma, dinleme, telaffuz, kelime ve dilbilgisinden oluşan bir ders programı geliştirirler. Malta dil okulları, Mini Grup Genel İngilizce Kursların amacı; öğrencilerin daha etkin konuşmacı olmalarına yardımcı olmak için dil yeteneklerini ve kelime dağarcıklarını geliştirmek, geniş bir konu yelpazesinde İngilizce dil ve dil bilgisi kullanımlarını pratiğe dökmelerini sağlamaktır.

mini grup ingilizce
Yoğun Genel İngilizce Kursları


Malta dil okulları, Yoğun Genel İngilizce Kursların amacı, öğrencilerin iletişim kurmalarına yardımcı olmak ve İngilizce kullanımlarında akıcılık ve özgüven oluşturmaktır.

Malta dil okulları öğrencileri, tüm dil becerilerini kullanmalarına imkân veren Genel İngilizce Kurslarına katılırlar. Yoğun Genel İngilizce Kursları, geniş konu yelpazesinde konuşup tartışabilecek şekilde sözlü yeteneğini geliştirmek isteyen öğrencilere akıcı İngilizce konuşma özellikleri kazandıran İngilizce ek dersler sunar.

yoğun ingilizce
Yoğun Mini Grup Genel İngilizce Kursları

Malta dil okulları ,Yoğun Mini Grup Genel İngilizce kursları küçük gruplarda Yoğun Mini Grup Genel İngilizce Kursları ,derslerde maksimum katılım ve etkileşim sağlar. İngilizce dersler, konuşma, dinleme, telaffuz, okuma, sözcük yapılandırma ve dilbilgisinin bir karışımını içerir. Öğrenciler ayrıca günlük İngilizcede akıcılığı sağlayan pratik iletişim becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmış olan akıcı İngilizce konuşma derslerine katılırlar.

clubclasmalta
Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu