Ana Sayfa > > > Malta Dil Okulları, Malta Dil Okulu > Sprachcaffe

Sprachcaffe Malta Dil Okulu

Neden Sprachcaffe

sprachcaffe

Sprachacaffe Plus 20 yılı aşkın yurtdışı eğitim deneyimi , 23 farklı destinasyonda 8 farklı dil ile ilgi çekici yerlerde ve kaliteli dil okullarında ve en son eğitim metotları ile dil eğitimi vermektedir.
Sprachacaffe Plus cana yakın ve yardımsever personeli,küçük sınıfları,ideal konaklama seçenekleri,heyecan verici ve çeşitli aktiviteleri bulunmaktadır.

Sprachacaffe Malta St Julians Dil Okulu


spraccafemalta


Sprachcaffe Malta dil okullarından birisi olan Sprachcaffe Malta St Julians dil okulu oldukça büyük bir kampüse sahiptir.

Sprachcaffe Malta St Julians dil okulunda Malta' nın en güzel yüzme havuzu, bar-restoran, bahçeler, apartmanlar, sınıflar, voleybol sahası, havuz kenarında güneşlenebileceğiniz yerler bulunmaktadır

Sprachcaffe Malta St Julians dil okulu St.Julians' ta bulunmaktadır. Paceville' ye yürüyüş mesafesindedir. Paceville' de mağaza, restaurant, barlar ve diskolar bulunmaktadır

Sprachcaffe St. Julians Dil Okulunda 23 sınıf bulunmaktadır. Sprachcaffe St. Julians Dil Okulu öğrencileri hafta sonu kültürel aktiviteler, gezilere katılabilirler.

Sprachcaffe St. Julians Dil Okulu öğrencileri Malta' da İngilizce derslerinde öğrendiklerini pratik yapma şanslarına sahiptirler.

Sprachcaffe Malta dil okulları,Sprachcaffe St. Julians dil okulunda standart kurs, yoğun kurs, bire bir kurs,iş için kurs ve akademik kurs programları vardır.

Sprachcaffe St. Julians Dil Okulu öğrencileri için üç çeşit konaklama şekli vardır.

Apartmanlar, Stüdyo ve Aile Yanı .

SprachcaffeMalta St Pauls Bay Dil Okulu

sprachcaffe

Sprachcaffe Malta dil okullarından birisi olan Sprachcaffe Malta St Pauls Bay dil okulu Malta' nın kuzey sahilinde turistlik bir kent olan St. Paul' s Bay dil okulu Bugibba' da bulunmaktadır. Sprachcaffe Malta St Pauls Bay dil okuluna otelden ve kumsaldan kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıktadır.

Sprachcaffe Malta St Pauls Bay dil okulunda öğrencilerin ihtiyacı olan herşey düşünülerek donatılmıştır

Sprachcaffe Malta St Pauls Bay dil okulunda İngilizce derslerden sonra dinlenebileceğiniz terasında havuz bulunmaktadır.


Sprachcaffe Malta St Pauls Bay İngilizce dil okulunda;

  • Modern ve tam donanımlı sınıflar
  • Resepsiyon
  • İhtiyacınız olabilecek her türlü malzeme ve materyal.
  • Ortak kullanım alanı

Sprachcaffe Malta dil okullarından birisi olan Sprachcaffe Malta St Pauls Bay dil okulu İngilizce dil eğitimi veren Sprachcaffe dil okullarından biridir. Eğer Malta' da İngilizce öğrenmek isterseniz Sprachcaffe St Pauls Bay dil okulu size harika bir ortam sağlayacaktır.

Sprachcaffe Malta St Pauls Dil Okulunda Standart İngilizce Kurslar, Yoğun İngilizce Kurslar ve Özel İngilizce Kurslar verilmektedir.

Sprachcaffe Malta St Pauls Dil Okulu öğrencileri için üç çeşit konaklama şekli vardır.

Apartmanlar, Stüdyo ve Aile Yanı .

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu