Ana Sayfa > > > Malta Dil Okulları, Malta Dil Okulu > Lal Malta

IELS Malta,LAL Malta, Dil Okulları

IELS Malta,LAL Malta Sliema dil okulu

lala sliema


Malta dil okullarından birisi olan IELS Malta, LAL Malta, Sliema dil okulu 15 dakikada otobüs ile ve 5 dakika feribot yolculuğu mesafesinde bulunan başkent Valetta' nın yer aldığı körfezin karşısında zarif bir tatil bölgesindedir. IELS Malta, LAL Malta, Sliema dil okulu ,rıhtım tarafında, sessiz bir yol üzerindedir.

Sliema' dan adanın gezilip görülecek yerlerine, tatil bölgelerine ve kumsallarına gitmek gayet kolaydır.

Ayrıca gece kulübü bölgesi olan St Julian' s yalnızca 10 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindedir.

IELS Malta, LAL Malta, Sliema dil okuluna yürüyüş mesafesinde birçok mağaza, kafe ve restoranın bulunduğu Sliema, hem turistler hem de orada yaşayanlar için pek çok imkân sunar.

IELS Malta, LAL Malta , Sliema dil okulu standart kursları yanı sıra sınav hazırlığı kursları, İngilizce öğretmen eğitimi, üniversiteye geçiş programı ve eğlence temelli İngilizce kurslarda verilmektedir.

Standart İngilizce Kursları: Genel İngilizce Kursları - Mini Grup İngilizce Kursları - Yeni Başlayanlar için Genel İngilizce Kursları

Yoğun İngilizce Kursları: Yoğun İngilizce Kursları - Mini Grup Yoğun İngilizce Kursları

İş İngilizcesi Kursları: Mini Grup İş İngilizcesi Kursları

Sınav Hazırlık Kursları: Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce Kursları (FCE,CAE,CPE) - IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları - TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

IELS Malta,LAL Malta ,Gozo dil okulu

lal gozo


IELS,LAL, Gozo dil okulu ana ada olan
Malta' ya 20 dakikada gidip gelebilen feribotların düzenli olarak çalıştığı Mgarr Harbour' a yürüme mesafesindeki Ghajnsielem' de bulunmaktadır.

Ghajnsielem güçlü bir toplum bilinci ve gelişen bir sosyal yaşam barındırmaktadır.

IELS,LAL, Gozo dil okulu ana yol üstünde iki katlı modern bir binadadır; birinci kat 10 adet aydınlık sınıf, bir video odası, bir idarî ofis, bir resepsiyon alanı ile atıştırmalık yiyecekler ve içecekler alınabilecek otomat makinalarının bulunduğu, tamamı klimalı bir öğrenci merkezi olarak ayrılmıştır.

Haftalık 20 ders Genel İngilizce kursları, 30 ders Yoğun İngilizce kursları, ya da işe yönelik İş İngilizcesi Kursları veya özel kurslar; tercihiniz hangisi olursa olsun alanında IELS Malta,LAL Malta, Gozo dil okulu uzman öğretmenleri yolun her adımında size yardımcı olmaya hazırdır.

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu