Ana Sayfa > > > Malta Dil Okulları, Malta Dil Okulu > Ese Malta

ESE Malta Dil Okulu

chamber-yazokulu

Malta' da lider bir dil okulu olan ESE Malta dil okulunda İngilizce öğrenin…

Sizin ihtiyacınız olan, Genel İngilizce , Ticari İngilizce ,Cambridge,IELTS, TOEFL (IBT) gibi hazırlık Sınav Hazırlık Kurslarını seçebilirsiniz.

Ayrıca ESE Malta Bina içinde ,Residance, Wi-Fi (tüm öğrenciler için ücretsiz) son teknoloji ile döşenmiş klimalı ESE Malta dil okulunda İngilizce öğrenebilirsiniz.ESE Malta dil okulu mevcut seviyenizi ve ihtiyaçlarınızı analiz eder ve İngilizcede daha iyi konuşmak, yazmak ve iletişim kurmak için size gerekli kursu, yardımı ve yönlendirmeyi verecektir.

Yetişkinler için ESE Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

chamber-esemalta

ESE Malta İngilizce Dil Kursları İngilizcedeki yeterliliğinizi arttırmak üzere dizayn edilmiş birçok değişik kursları sunmaktadır.

Genel İngilizce,Yoğun İngilizce,Mini Sınıf,Özel İngilizce,Ticari İngilizce,Akademik Sene,IELTS, TOEFL IBT,Cambridge Sınav Kursu,

50 Yaş Üstü ESE Malta dil okulu Association of Language Testers in Europe (ALTE)' e bağlı bir kuruluştur.

İngilizce kurs seviyeleri A1,A2 –B1,B2 –C1,C2 şeklindedir.

ESE Malta dil okuluna başlamadan önce öğrenciler İngilizce dil seviyelerinin ölçümü amacıyla seviye tespit sınavına girerler.Tespit sınavı puanına göre uygun olan kursa başlarlar.


genel-ingilizce
Genel İngilize
Malta Dil Okulları, ESE Malta Dil Okulunda haftada 20 veya 30 İngilizce ders programları vardır. Bu İngilizce kursların amacı iletişimi daha etkili hale getirmek için...

yogun-ingilizce
Yoğun İngilize
Malta Dil Okulları, ESE Malta dil okulu Yoğun İngilizce Kursları İngilizce konuşma kabiliyetini geliştirmek isteyenler için ideal bir kurstur...

mini-sınıf-ingilizce
Mini Sınıf İngilize
Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu Mini Sınıf İngilizce Kursları özel taleplere ve ihtiyaçlara cevap vermek için düzenlenen bir kurstur. Haftalık ders sayısı 30' dur...

ozel-ingilizce
Özel İngilize Kursları
Fazla zamanı olmayan kısa sürede İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler tarafından Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu Özel İngilizce Kursları tercih...

ticari-ingilizce
Ticari İngilize Kursları
Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu Ticari İngilizce Dil Kursları uluslararası ortamda pazarlık etme, toplantılara katılma ve ticari becerileri geliştirmeyi amaçlayan bir kurstur...

akademik-ingilizce
Akademik Sene İngilizce
Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu Akademik Sene Kursları 6 aylık (2 sömestre) veya 9 aylık (3 sömestre) sürelerde verilir. ESE Malta dil okulu Akademik...

ielts
IELTS Sınav Hazırlık Kursları
Yurtdışında lisans, yüksek lisans, doktora eğitimi almak isteyen öğrenciler Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu IELTS sınav Hazırlık Kurslarına katılırlar.

toefl-ingilizce
TOEFL Sınav Hazırlık Kursları
Malta dil okulları, ESE Malta dil okulunda TOEFL IBT Sınav Kursu vardır.TOEFL (IBT-İnternet üzerinden test) Amerika, Kanada, Yeni Zelanda, Avustralya ve yaklaşık 110 ülke

chambridge-ingilizce
Cambridge Sınav Hazırlık
Malta dil okulları,ESE Malta dil okulu Cambridge Sınav Kursları max 10 öğrenci ve hafta 30 ders olarak verilmektedir. CPE:Cambridge Yeterlilik...
50yaşüstü
50 Yaş Üstü İngilice Kursları
Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu 50 Yaş Üstü İngilizce Kursları olgun kişiler için günlük temel konuşmaları içeren İngilizce programlar sunulur.

Yetişkinler için ESE Malta Dil Okulu Konaklama

konaklama-esemalta

ESE Malta dil okulu öğrencilerine son teknoloji ile donatılmış geniş konaklama seçenekleri sunar

ESE Malta dil okulu öğrenci konaklamasını kursların ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

ESE Malta dil okulu Aile Yanı, ESE Okul Residansları, Apart Yurtları, Pansiyonlar, Oteller gibi konaklama seçenekleri vardır.


esekonaklama
Aile Yanı Konaklama
ESE Malta dil okulu öğrenciler aile yanı konaklama seçiminde Malta kültürünü ve sosyal yaşamı öğrenmiş olurlar. Ayrıca İngilizce pratik yapma imkanına kavuşurlar.

esokul residansları
ESE Okul Residansları
ESE Malta Okul Residansı St Julians semtinde bulunmaktadır. St Julians' ta kafetaryalar, sinemalar, alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

apart ese
Apart-Yurt Konaklama
ESE Malta dil okulu Belmonte Heights Yurdu 16 dairelik bir binadır.White House Residansı ESE Malta Dil Okulu kompleksinin karşısındadır.

pansiyonese
Pansiyon Konaklama

ESE Malta dil okulu Greengrove Pansiyonu tarihi bir binadır. Paceville semtindedir. Tek kişilik ve çift kişilik yataklı ve özel banyoludur.


ticari-ingilizce
Otel Konaklama

Hilton Oteli
Le Méridien St. Julian' s Oteli
Westin Dragonara Resort

GENÇLER İÇİN İNGİLİZCE DİL KURSLARI - KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Gençler için ESE Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

genç-esemalta

ESE Malta Genç Kurslarında İngilizce dil eğitimi verirken diğer taraftan da sosyal ve eğlenceli bir programı birleştiriyor. Öğrenciler birçok ülkelerden gelen kendi yaşlarındaki öğrencilerle tanışıyorlar ve onların kültürlerini öğreniyorlar.

ESE Malta Genç Kursları 1- 4 hafta sürmektedir. Kurs başlangıcında öğrencilerİngilizce dil seviyeleri belirlenmesi amacıyla sınıf belirleme imtihanına girerler. Kendini öğrencilere adamış öğretmenler tarafından uygun sınıfa yerleştirirler.

ESE Malta dil okulu gençler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Özel Ders ve Oyna &Öğren (Milan Junior Camp İngilizce) kurslarını sunmaktadır.

ESE Malta dil okulu Avrupa Konseyi ve dil yeterliliğini belirleyen Avrupa Dil Sınayıcılar Birliğine (ALTE) bağlıdır.


genel-ingilizce
Genel İngilizce

Malta dil okulları,ESE Malta dil okulunda haftada 20 veya 30 Genel İngilizce ders seçenekli genç öğrencilere yönelik kurslar vardır.

yogun-ingilizce
Yoğun İngilizce

Malta dil okulları,ESE Malta dil okulunda haftada 20 ders genel , 10 ders Bire Bir Yoğun İngilizce kursları verilmektedir.

mini-sınıf-ingilizce
Bire Bir Özel Kurslar

Malta dil okulları, ESE Malta dil okulunda zamanı kısıtlı olan gençler için Bire Bir Özel İngilizce kursları dizayn edilmiştir.
futbol-ingilizce
Genel İngilizce ve Futbol Kursları

Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu futbolu İngilizce eğitimiile birleştirir. Genel İngilizce + Futbol Kurslarının süresi 2 haftadır.

ESE Malta Dil Okulu Genç Aktiviteleri

ese-aktiviteler

İngilizce öğrenirken eğlenmek

ESE Malta Dil Okulu iyi organize edilmiş ve çok seçenekli bir eğlence programının İngilizce dil kursu tecrübesinin önemli bir parçası olduğuna inanırız. Güler yüzlü ve kendini işine adamış profesyonellerden oluşan kadromuz sizler için, kalışınızı hatırlamaya değer ve dopdolu kılmak amacıyla, heyecan verici bir program oluşturdu.

ese-aktiviteler

Yelken Birinci Seviye Kursu bu spora yabancı olup ta yelkenci olmak için ilk temel adımları öğrenmek isteyenler içindir.

Yelken İkinci Seviye Kursu ise birinci seviye kursuna takiben ve becerilerini geliştirip, ılımlı hava şartlarında, gözetim altında ama tek başına kapalı sularda (körfezler ve limanlar) yelken açmak isteyen öğrencilere tavsiye edilir.

Padi Açık Deniz Dalgıç Kursu, dalgıç ortamında, güvenli bir şekilde tecrübe edinmek isteyen öğrencilere gerekli bilgileri ve becerileri vermek içindir.

Padi İlerlemiş Açık Deniz Dalgıç Kursu, Açık Deniz Dalgıçına, ek tecrübe edinebilmek için profesyonel yönetimli seanslar sunar.


Gençler için ESE Malta Dil Okulu Konaklama

konaklama gençler için

ESE Malta dil okulu son teknoloji ile donatılmış gençler için geniş bir konaklama seçenekleri sunmaktadır.
Gençler için Aile Yanı, College Camp ve Junior Club konaklama seçeneklerini bulunmaktadır.

genel-ingilizce
Aile Yanı Konaklama

Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu genç öğrencileri Aile Yanı Konaklaması yapmalarında ,Aile yanından ESE Malta dil okuluna servis yapılır.

yogun-ingilizce
Collage Camp

Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu College Campında katlar kız ve erkek olarak ayrılmıştır. İngilizce dersler College Campı yatılı okulda verilmektedir.

mini-sınıf-ingilizce
Junior Club Konaklama

Malta dil okulları, ESE Malta dil okulu öğrencileri 3 veya 4 kişilik Castline Oteli odalarında konaklama yaparlar.

ESE Malta Dil Okulu Öğrenci Grupları

ESE Malta Dil Okulu Öğrenci Grupları İngilizce Kursları

eseogrencileri

Açık Gruplar

Herhangi bir sayıdaki öğrenci grubu, dünyanın her yanından gelmiş diğer öğrencilerden oluşan herhangi bir mevcut sınıfa istedikleri İngilizce kurs veya seviyede katılabilir. ESE Malta Dil Okulu Açık Grup öğrencileri diğer öğrenciler ile birlikte eğlence/gezi aktivitelerine katılabilir yada kendi istekleri doğrultusunda oluşturulmuş bir program isteyebilir...

Kapalı Gruplar

ESE Malta Dil Okulu yıllardır Kapalı Gruplara İngilizce kurs sunmuştur ve bu bize değişik disiplinlerde tecrübe kazandırmıştır. Kapalı Grup Programları grubun profiline ve ihtiyaçlarına göre özel olarak şekillendirilir.

ESE Malta Dil Okulu Kapalı Grup Aktiviteleri

eseogrencilerimiz

ESE Malta dil okulu iyi organize edilmiş ve çok çeşitli ve isteğinize göre belirlenmiş bir eğlence programının başarılı bir İngilizce dil eğitimi tecrübesinin ayrılmaz bir parçası olduğuna inanırız.

Hoşgeldin Partisi
Yerel bir kulüpte tanınmış bir DJ ile güncel müzik. Gece alkolsüzdür.

Valletta Turu
Bolca resim çekme imkanı bulabileceğiniz ve Valetta' nın en güzel ve ilginç yerlerinin gezileceği bir tam gün turu.

Malta Turu
Malta'
daki meşhur ve görmeye değer, ilginç yerlerin gezileceği bir tam günlük tur. Bolca fotoraf çekme imkanı bulacaksınız. Bu tur ayrıca sadece seçilmiş yerlere gidilecek şekilde yarım gün olarakta organize edilebilinir. Kokartlı rehber eşliğindedir

ESE Malta Dil Okulu Kapalı Grup Konaklamaları

konaklama ese

Konaklama grubun ihtiyaçlarına göre ayarlanır. Normalde, gençlerden oluşan kapalı gruplar Aile Yanını, yetişkinlerden oluşan gruplar ise 3 ya da 4 yıldız otelleri veya ESE Malta dil okulu Bina-içi Residansı tercih eder. Seçim sizin. Biz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun konaklamayı buluruz.

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu