Ana Sayfa > > > Malta Dil Okulları, Malta Dil Okulu > EC Malta

EC Malta Dil Okulu

ecmalta

Malta dil okulları, EC Malta Dil Okulu küçük bir koy etrafında St Juliansta bulunmaktadır. EC Malta Dil Okulu uluslararası ISO 9001 kalite akreditasyonu olan birkaç İngilizce dil okullarından biridir.

EC Malta Dil Okulu derslikleri, aydınlık ve klimalıdır. EC Malta Dil Okulunda ücretsiz bir internet odası, 2 çatı bahçeleri, öğrenci salonu, büyük bir kafeterya, iş salonu, EC Malta dil okulu öğrencileri Malta' nın en iyi spor salonlarından biri olan yüzme için 5 yıldızlı Beach Club üyeliğine sahiptir.

EC MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

ECMALTAİNGİLİZCE
En iyi İngilizce öğrenebilmenin tek yolu o dili konuşulan ülkede dil eğitimi almaktır. Öğrenciler bu avantajı EC Malta dil okulunda bulabilirler. EC Malta dil okulu İngilizce kursları küçük sınıflarda ,dost ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir
genelingilizceecmalta
Genel İngilizce Kursları

EC Malta dil okulu Genel İngilizce kursları, öğrencilerin iş, eğitim veya seyahat için ihtiyaç duyacakları etkin İngilizce dil eğitimi sağlar.

yogun ingilizce
Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta dil okulu Yoğun İngilizce Kursları, geniş konu yelpazesinde konuşup tartışabilecek şekilde İngilizce sözlü yeteneğini geliştirmek isteyen öğrencilere uygundur.

chambridge-ingilizce
Mini Grup İngilizce Kursları

EC Malta dil okulu Genel Mini Grup İngilizce kursların amacı, öğrencilerin daha etkin konuşmacı olmalarına yardımcı olmak için İngilizce dil yeteneklerini geliştirmektir
mini grup
Mini Grup Yoğun Kursları

EC Malta dil okulu Mini Grup Yoğun İngilizce Kursları öğrencileri ayrıca günlük İngilizcede akıcılığı sağlayan pratik İngilizce iletişim...

birebir
Bire-Bir İngilizce Kurslar

EC Malta Dil Okulu öğrencilerinin bireysel İngilizce ihtiyacına odaklanmış, kişisel dil ihtiyaçlarını tamamlamak üzere geliştirilmiş birebir

iş-ingilizce
İş İngilizcesi Kursları

EC Malta dil okulu İş İngilizcesi Kursları İngilizce iletişim
kurmak zorunda olan deneyimli iş adamları ve iş kadınlarına yöneliktir...

Akademik Yıl İngilizce Programı Kursları
clubclass-ingilizcekurslari

EC Malta dil okulu Akademik Yıl İngilizce Programı Kursları genellikle uluslar arası geçerliliği bulunan sertifika sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimiz için idealdir.


Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

genelingilizceecmalta
Cambridge İngilizce Kursları

EC Malta dil okulu Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce Kursların 20 dersi Genel İngilizce Kursu,10 dersi, öğrencilerin Cambridge sınavı geçmeleri için gereken bilgiler üzerine kurulmuştur...

yogun ingilizce
TOEFL İngilizce Kursları

EC Malta dil okulu TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları öğrencinin TOEFL sınavı geçmesi için gereken İngilizce dil becerilerini geliştirmesinin yanı sıra öğrencinin genel dil becerilerini..

yogun ingilizce
ILTS İngilizce Kursları

EC Malta dil okulu IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kurslarına katılan öğrenciler haftada 30 ders alırlar. Bunun, haftada 20 dersi genel İngilizce kursu , 10 dersi IELTS sınavında sorulan soru ve..

iş-ingilizce
Club 30 İngilizce Programı

EC Malta dil okulu 30 yaş ve üzerindeki öğrenciler kendi meslektaşları ile aynı sınıfta İngilizcelerini geliştirmeleri için Genel İngilizce Kurslarına ya da Yoğun İngilizce Kurslarına katılabilirler.

birebir
Club 50 İngilizce Programı

Seyahat etmeyi seven,aynı düşünceye sahip insanlarla tanışmak ve İngilizcelerini geliştirmek isteyen 50 yaş ve üzerindeki kişiler 2 hafta EC dil okulu İngilizce kursuna katılabilirler.

EC Malta Dil Okulu Konaklama

Aile Yanı Konaklama Konaklama

ecmalta ecmalta

Malta dil okulları, EC Malta dil okulu öğrencileri İngilizcelerini geliştirmek için, ana dili İngilizce olan bir aile yanında konaklama yapabilirler. Sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini aile ile birlikte yaptıkları için İngilizce derste öğrendiklerini evde pratik yapma imkanına sahip olabilirler.

Süper Aile Yanı Konaklama

süper aile yanı konaklama

Tek kişilik oda ve özel banyo.

Malta dil okulları, EC Malta dil okulu öğrencileri tek kişilk oda konforunda ve özel banyosu bulunan aile yanı konaklamayı seçebilirler. EC Malta dil okulu öğrencilerin konaklama yapacakları Ailerin evleri EC Malta dil okuluna genelde 10 -20 dakikalık bir otobüs yolculuğu veya yürüyüş mesafesindedir.

Öğrenci Yurdu(Düşük maliyetli Konaklama)

öğrenci yurdu

Sınırlı bir bütçesi olan öğrenciler için Malta dil okulları, EC Malta dil okulu Öğrenci Yurdu iyi bir seçenektir. Öğrenci Yurdu ,EC Malta dil okuluna 20 dakikalık yürüyüş mesafesinde veya 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile ulaşılmaktadır.

Paylaşımlı Daireler

paylaşımlı daireler

Konaklamada özgürlük isteyen öğrencilere uygundur. EC Malta dil okulu öğrencileri Paylaşımlı Dairelerini uluslararası öğrenciler ile paylaşacak, kendileri yemeklerini yapacaklardır. EC dil okulu öğrencileri için ekonomik bir konaklama seçeneğidir.

Tek yatak odalı daireler

paylaşımlı daireler


Huzurlu ve özgür kalmak için Malta dil okulları, EC Malta dil okulu tek yatak odalı daire sizin için iyi bir seçenektir. Tek yatak odalı daire self-catering ve uygun EC Malta dil okuluna sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Apartlar otel konaklamasından daha ucuzdur .

Dil Okulu Fiyatlarına Dahil Oanlar ;

İngilizce Kursları
Kurs Kayıt Ücreti
Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı
Öğrenci Kartı
Kurs Kitapları ve Eğitim Materyelleri
Eğitim Sonu Kurs Sertifikası
Ücretsiz İnternet
Seçilen Konaklama
Hoş geldin Yemeği
Ücretsiz spor salonu üyeliği(Fitness Centre)
Ücretsiz Oyun Salonu
Ücretsiz kapalı ve açık yüzme havuzu
Havaalanından Karşılama-Uğurlama

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu