Ana Sayfa > > > Malta Dil Okulları, Malta Dil Okulu > Clubclass Malta

CLUBCLASS Malta Dil Okulu

clubclasmalta

Malta dil okulları,Clubclass Malta dil okulu ve konaklama aynı binada bulunmaktadır. Clubclass Malta dil okulu bina içinde aynı zamanda kapalı ve açık havuz, fitness merkezi, aerobik stüdyosu, oyun odası, internet cafe, pub, restaurant bulunmaktadır

Clubclass Malta dil okulu FELTOM tarafından akredite Milli Eğitim Bakanlığı ve WYSETC ve ALTO tam üye tarafından lisanslanmıştır.

Clubclass Malta dil okulunda Genel İngilizce, Kombine Kurslar, Standart, Yoğun Kombine,Bire Bir İş İngilizcesi,Mesleki İngilizce,Bire Bir İngilizce Kursları,İkiye Bir,Özel İngilizce Kursları,TOEFL IBT, IELTS Sınav Hazırlık Kursları ve Cambridge Üniversitesi EFL sınavları için kurslar vardır.

NEDEN CLUBCLASS ?

nedenclubclass
Clubclass Malta dil okulun sunduğu tüm tesislerin zevkini çıkarırken aynı binada yaşama ve öğrenim görme konforu, yolda geçecek sürenin ve harcamaların en aza indirgenmesi,
Sınıf dışında uluslararası bir ortamda İngilizce pratik yapmak için mükemmel bir fırsat.

Clubclass Malta dil okulun Sağladıkları
Büyük, aydınlık ve klimalı sınıflar / Okul içinde ücretsiz Wi-Fi / İnternet Kafe
Çalışma odası/ Kütüphane / İş Merkezi / Müzik,dans,tiyatro – aktivite salonu

Clubclass Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

clubclass-ingilizcekurslari

Clubclass Malta Dil Okulunda tüm seviyelerde İngilizce kursları vardır.

Clubclass Malta Dil Okulu İngilizce dersleri son eğitim materyalleri kullanılarak son derece deneyimli ve profesyonel öğretim kadrosu tarafından verilmektedir.

Clubclass Malta dil okulunda dinleme, okuma ve yazma, konuşma gibi temel İngilizce gramer dersleri verilmektedir. Öğretim kadrosu tarafından öğrenciler izlenmektedir. Bu dört alanda dil yeteneğini belirler. Düzenli olarak izlenmesi de ilerlemeyi değerlendirmek için yapılır.
Clubclass Malta dil okuludil kurslarını tamamlayan öğrenciler katılım ve İngilizce dil seviyelerini belirten sertifikalarını alırlar.

club class

Genel İngilize Kursları

Clubclass Malta dil okulu Genel İngilizce Kursları, öğrencilerin iş, eğitim veya seyahat için ihtiyaç duyacakları etkin İngilizce eğitimi sağlar.
Kombine İngilize Kursları

Clubclass Malta dil okulu öğrencileri grup derslerinde Genel İngilizce becerilerini aynı düzeydeki katılımcılarla geliştir.
Bire-Bir İngilize Kursları

Clubclass Malta dil okulu Genel İngilizce Bire Bir kursu %100 öğrencinin bireysel İngilizce ihtiyacına odaklanmış,
İkiye-Bir İngilizce Kursları

Clubclass Malta dil okulunda birlikte seyahat eden iki katılımcının İngilizce ihtiyaçlarına yanıt verecek olan yoğunlaştırılmış İkiye Bir İngilizce kursu verilmektedir.
Tam Konsantrasyon Kurslar

Clubclass Malta dil okulu öğrencilerin öğretmenlerin evinde yaşayarak İngilizce eğitim aldıkları bir programdır.

İş İngilizcesi Kursları

isingilizcesi

Standart İş İngilizcesi

Clubclass Malta dil okulu Standart İş İngilizcesi Kursumuz İngilizce iletişim kurmak zorunda olan deneyimli iş adamları ve iş kadınlarına yöneliktir
Yoğun İş İngilizcesi

Clubclass Malta dil okulu Yoğun İş İngilizcesi Kursları İş İngilizcesi becerilerini geliştirme ihtiyacını duyan bireylere yöneliktir.
Kombine İş İngilizcesi

Clubclass Malta dil okulu Kombine İş İngilizcesi Kursu grup içinde İş İngilizcesi derslerini bire bir İngilizce dersleri ile birleştirir.
Profesyonel İş İngilizcesi

Clubclass MaltaProfesyonel İş İngilizcesi Kursu katılımcıların doğrudan öğrenci öğretmen ilişkisiyle iş hayatlarında ihtiyaç duydukları İş İngilizcesini en etkin şekilde

Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

ielts
Chambridge Hazırlık Kursları

Clubclass Malta dil okulu Cambridge sınav hazırlık kursların 10 dersi, öğrencilerin sınavı geçmeleri için gereken bilgiler üzerine kurulmuştur.
toefl-ingilizce
TOEFL Sınav Hazırlık Kursları

Clubclass Malta dil okulu deneyimli öğretmenler TOEFL İngilizce sınavının soru tarzına göre deneme sınavları, pratik yapma ve konu anlatımlarından oluşan özel bir program sunarlar.
chambridge-ingilizce
IELTS Sınav Hazırlık Kursları

Clubclass Malta dil okulu IELTS sınav hazırlık İngilizce kurslarına katılan öğrenciler haftada 20 dersi Genel İngilizce, 10 dersi IELTS sınavında sorulan soru ve konulardan oluşur.

Özel Grup Programları

Özel Grup Programları
Clubclass Malta Dil Okulu, özel grup programlarında son derece deneyimlidir. Clubclass Malta Dil Okulu Özel Grup Programları, grupların yaşlarına göre ayarlanır ve İngilizce derslerini sosyal ve eğlenceli programlarla birleşt

Özel İngilizce Kursları

Uzun Dönem Kurslar

Clubclass Malta dil okulu uzun dönem İngilizce kursları İngilizcelerini uzun bir döneme yayarak daha mükemmel şekilde geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır
Akademik Yıl Ünv. Hazırlık

Clubclass Malta dil okulu Akademik yıl/Üniversite Hazırlık İngilizce Programı yurtdışında çalışmak, İngilizce konuşulan bir Üniversitede eğitim almak isteyen öğrencilere uygundur.
Malta-Londra Kursları

Malta ve Londra' da bulunan iki Clubclass dil okulunda verilen kurslar öyle yapılandırılmıştır ki öğrenciler eğitimlerine bir merkezde başlayıp diğerinde tamamlayabilirler
Club 50 İngilizce Programı

Clubclass Malta dil okulu Club 50 Programı, aynı zevklere sahip kişilerle gezip tanışmak isteyen olgun katılımcılara yöneliktir.

Clubclass Malta Genç Yaz Okulları Programları

teenscool
Teenskool programı

Clubclass Malta Dil Okulundaki Teenskol programı, heyecan verici sosyal aktiviteleri haftada 20 ders/15 saat genel İngilizce eğitimiyle birleştirir.
ailevecocuk
Aile ve Çocuk Programı

Clubclass Malta dil okulu Aile Çocuk Programı çocuklarıyla seyahat etmek isteyen ebeveynler içindir.
yaz okulu
Yaz Okulları Programı

Clubclass Malta Yaz okulları sosyal aktiviteler ile İngilizce dil eğitimini birlikte sağlamak için geliştirilmiş İngilizce kurslarıdır

Clubclass Malta Aktivite Programları

malta-aktivite
Clubclass Malta dil okulu, özellikle Malta Adalarını ziyaret eden İngilizce dil kursu öğrencileri için organize edilmiş rehberli turlar ve geziler sunmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama

genel-ingilizce
Tek Yatak Odalı Daireler
Clubclass Malta dil okulu tek yatak odalı daireler okul aynı bina içinde bulunmaktadır. Dairelerde banyo, mutfak, TV, telefon bulunur. Haftalık temizlik yapılır.
paylaşımlıdaireler
Paylaşımlı Daireler
Paylaşımlı Apartman Daireleri tek, çift veya maksimum 3 kişilik kullanım için tutulabilir.
Dairede 1-3 banyo, mutfak, TV, telefon bulunmaktadır. İkiz tek veya 3 adet tek kişilik yatak bulunabilir.
hostelkonaklama
Hostel Konaklama
Malta dil okulları , Clubclass Malta dil okulun hemen karşısında kurulmuş olan Hostel, modern yatak odaları, özel tuvaletler ve ortak kullanılan bir mutfaktan oluşmaktadır.
aileyanıkonaklama
Aile Yanı Konaklama
Malta dil okulları, Clubclass Malta dil okulu öğrencileri Aile Yanında Konaklama yapabilirler. Özenle seçilmiş bu aileler aile ortamında yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir.
otelkonaklama
Oteller
Clubclass Malta dil okulu öğrencileri dört yıldızlı veya beş yıldızlı otellerin konforunu tercih eden öğrenciler için okuldan yürüyüş mesafesi kadar uzaklıkta konaklama alternatifleri sunmaktadır.

Dil Okulu Fiyatlarına Dahil Olanlar
İngilizce Kursları
Kurs Kayıt Ücreti
Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı
Öğrenci Kartı
Kurs Kitapları ve Eğitim Materyelleri
Eğitim sonu Kurs Sertifikası
Ücretsiz İnternet
Seçilen Konaklama
Hoş geldin Yemeği
Ücretsiz spor salonu üyeliği(Fitness Centre)
Ücretsiz Oyun Salonu

Ücretsiz kapalı ve açık yüzme havuzu
Havaalanından Karşılama-Uğurlama

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu