Ana Sayfa > > > Malta Dil Okulları, Malta Dil Okulu > Ef Malta

ef malta

Sicilya' nın 100 km. güneyinde yer alan Malta, ılıman bir iklime, muhteşem manzaralara ve büyüleyici bir tarihe sahiptir. Resmi diliİngilizce olan Malta EF Dil Okulları yüksek kaliteye sahip İngilizce kurslarını, tatil ile bir araya getirmek için ideal bir yerdir.

Malta EF Dil Okullarıİngilizce kurslarımızda birçok pansiyon seçeneği bulunmaktadır. Malta' da özenle seçilmiş bir aile yanında çift kişilik odada konaklama seçeneği kurs ücretine dahildir.

Ancak daha özgür olmak ve yine de uluslararası bir atmosferde yaşamak istiyorsanız, bir EF öğrenci yurdunu tercih edebilirsiniz.EF, Malta' da çeşitli yurt seçenekleri sunmaktadır.

Bu yurtlar, sezonluk olarak çalışmakta ve bazıları St. Julians' ın ve Sliema' nın içinde, bazıları da civarında yer almaktadır.

St. Julians EF Dil Okuluöğrencileri bir otelde veya bir dairede kalmayı da tercih edebilirler.

sss

Malta St. Julians EF Dil Okulu

Malta St. Julians EF Dil Okuluçevresinde, derslerden sonra kahve içebileceğiniz ya da öğlen yemeğini yiyebileceğiniz çeşitli kafeler bulabilirsiniz. Malta St. Julians EF Dil Okulu sınıflarında klima bulunmaktadır ve tam donanımlı bilgisayar laboratuvarına sahiptir. Malta' lı bir aile yanında kalmak İngilizcenizi ilerletirken, yerel kültürü de tanımanızı sağlar. İsterseniz 3 yıldızlı bir otelde de kalabilirsiniz.

Share |

 

malta dil okulu online kayıt

bilgi istek formu